Про ВебЮрист


Основне завдання нашого проекту полягає у наданні оперативної кваліфікованої правової допомоги відвідувачам сайту у формі онлайн-консультацій та юридичних послуг.


Юридична онлайн-консультація

Проконсультуватися у ВебЮрист, можна за телефоном або популярними програмами для обміну повідомленнями. Для контакту використовуйте запропонований телефон.

Або будь ласка, введіть Ваш контактний номер телефону і ми зв’яжемося з Вами якомога швидше*

Кожен має право бути обізнаним у своїх правах та обов’язках, але не у всіх є можливість і час розумітися на хитросплетіннях Законодавства. Ви можете не витрачати свій час на вивчення нескінченної юриспруденції та просто поставити запитання нашому фахівцю у зручній формі на цьому сайті у будь-який час та отримати швидку та компетентну відповідь.

Для того, щоб поставити письмове запитання вам не потрібно реєструватися на сайті ВебЮрист. Просто сформулюйте своє питання по можливості, залиште свої контактні дані та надішліть письмовий запит на електронну адресу ВебЮрист і Ви оперативно отримаєте кваліфіковану відповідь.

Для отримання консультації, правової допомоги або юридичної послуги Ви можете використовувати інші контакти сайту ВебЮрист.

На сайті ВебЮрист представлені різноманітні юридичні матеріали, практичні посібники для вирішення юридичних проблем, з якими Ви також можете ознайомитись.


Юридичні послуги від ВебЮрист

Сімейні питання

Для фізичних осіб

Для бізнесу

Юридичні послуги ВебЮрист включають надання правової допомоги у питаннях правовідносин: юридичних та фізичних осіб, резидентів, не-резидентів, що виникають у процесі фінансово – господарської діяльності, цивільних та адміністративних відносин, кримінально – процесуальних (у тому числі супровід адвоката у судовому процесі) і т.п..

Клієнтами ВебЮриста є фізичні та юридичні особи, у тому числі тимчасово проживаючі на території України, а також іноземці, яким необхідна юридична допомога. Докладніше про послуги, Ви можете дізнатись в інших розділах сайту.

Практичний досвід з надання юридичних послуг та правової допомоги, досвід із супроводу фінансово-господарської діяльності та досвід участі в інвестиційних проектах показує, що для досягнення заявлених клієнтами цілей та досягнення максимального результату необхідне якісне планування та професійний організований підхід до справи.

В рамках співробітництва ВебЮрист пропонує наступні принципи організації взаємовідносин:

  • Чітке визначення цілей і завдань, що стоять перед клієнтом;
  • Максимально можливе планування заходів для досягнення поставлених цілей з урахуванням ризиків, що виникають;
  • Залучення фахівців до процесу виконання намічених заходів;
  • Спрямованість на результат.

Практичний досвід вирішення юридичних проблем фахівцями ВебЮрист є запорукою отримання результату та досягнення заявлених клієнтом цілей.

Сайт та матеріали розміщені на ньому, є власністю авторів та спеціалістів ВебЮрист. Забезпечення роботи, редагування, розміщення та обслуговування інформації на сайті здійснюється інформаційним департаментом організації (контактні телефони техпідтримки вказані на сторінці).

Ми впевнені, що ви отримаєте бажаний результат, а наш досвід та фахівці допоможуть Вам зберегти Ваш час та гроші! Звертайтесь до нас за послугами!


Інформаційна юридична підтримка

Важливим напрямком сайту ВебЮрист є публікація юридичних матеріалів щодо правових проблем, що виникають перед відвідувачами сайту та нашими клієнтами.

На сайті ВебЮрист постійно публікуються нові статті щодо Законодавства та практичних посібників для вирішення конкретних юридичних питань та життєвих проблем.

Насамперед ВебЮрист прагне допомогти Вам розібратися в суті проблеми та способах її вирішення та вибудувати грамотну юридичну позицію для ефективного захисту своїх законних прав.

Поінформованість щодо суті юридичної проблеми та механізмів її вирішення дозволить досягти ефективного результату у її вирішенні.

Важливим аспектом юридичних матеріалів розміщених на нашому сайті є облік у них особливостей судової практики, пов’язаної з вирішенням окремо взятих юридичних питань, ситуацій та суперечок.


Повернення до змісту:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.