Як вибрати сімейного юриста в Києві?

семейный юрист Киев 1Питання вибору сімейного юриста в Києві стоїть дуже гостро. В першу чергу тому, що це фахівець, який повинен бути здатний вирішити ряд завдань таких, як розірвання шлюбу, розділ майна, усиновлення, встановлення батьківства і багато іншого. До компетенції адвоката входять питання, пов’язані зі спорами між подружжям і родичами. Такі справи зазвичай ускладнені сильним емоційними станами сторін. Але це не повинно впливати на об’єктивність такого професіонала як сімейний юрист. Київ пропонує великий вибір подібних фахівців, але як знайти дійсно надійного?

На що звернути увагу

Головним критерієм оцінки юриста по сімейних справах можна вважати його досвід. Спеціаліст, який пройшов не одне судове засідання і розібрав безліч кейсів здатний запропонувати більш ефективні рішення ніж зелений новачок, тільки з інституту. Так, в теорії більшість юристів знають процесуальні норми. Але практика істотно відрізняється від того, як має бути за законом.

Тому якщо вам потрібен хороший сімейний юрист в Києві, то слід шукати фахівця з солідним стажем. У той же час, такий юрист і візьме недешево. Зазвичай, у досвідчених адвокатів з часом напрацьовується стабільна клієнтська база, в зв’язку з чим вони не завжди готові братися за складні або невигідні справи. Як і в усьому іншому – за якість доводиться платити більше.

семейный юрист Киев 2

З іншого боку, якщо вам потрібно вирішити простий юридичне питання, таке як розірвання шлюбу за взаємною згодою і у вас просто немає часу займатися цим, то можна обмежитися і недорогим фахівцем. Навіщо переплачувати за процедури, які не вимагають особливих знань. Можна довірити такі речі молодим фахівцям.

Також варто звернути увагу на форму оплати послуг сімейного юриста в Києві. Є кілька варіантів:

  • погодинна;
  • фіксована;
  • комбінована.

Кожен спосіб має свої переваги і в залежності від характеру необхідних послуг слід домовлятися по-різному. Припустимо якщо вам потрібно розлучитися, то швидше за все краще заплатити за комплексну послугу, тому що не відомо скільки буде потрібно часу на здійснення цієї процедури. У той же час юридичну консультацію можна оплатити і погодинно, так як вона довго не триває. Хоча в більшості випадків юристи по сімейних справах в Києві користуються комбінованої оплатою.

Особиста зустріч з юристом

Для оцінки кваліфікації сімейного юриста можна зустрітися з ним особисто. Багато знавців права пропонують попередню консультацію з питання. Правда, обов’язково потрібно уточнити платно чи це чи ні. При особистому контакті відразу стане ясно на скільки розбирається юрист в вашому питанні. Зазвичай, у досвідчених адвокатів вже є готові рішення, але це тільки якщо у вас стандартний випадок.

Не зайвим буде поставити кілька уточнюючих питань юристу:

  • Як довго ви практикуєте?
  • Чи часто ви стикаєтеся з подібними проблемами?
  • Хто буде займатися моїм питанням – ви або один з ваших колег?
  • Яка форма оплати?
  • Що з ваших спеціальних знань допоможе у вирішенні даної справи?

семейный юрист Киев 4Ви повинні будете оцінити на скільки впевнено відповідає фахівець і як тримається в загальному. Якщо вам все сподобається, то можна сміливо укладати договір на отримання юридичних послуг. Користуючись цими рекомендаціями, ви легко підберете собі хорошого сімейного юриста з Києва. А з кваліфікованим фахівцем не страшна ніяка біда.