Шлюбні аферисти: як не попастися на вудку шахраїв

Шлюбні аферисти – це шахраї, які використовують привабливі зовнішні дані і чарівність для отримання матеріальної вигоди та інших ресурсів з партнера по любовним стосункам. Попастися на виверти спокусника простіше простого. Навіть люди з критичним складом розуму часом не можуть розпізнати нечесні наміри. Адже кожен в душі жадає справжнього кохання і сімейного щастя. Цим і користуються хитрі аферисти.
Брачные аферисты 1

Які бувають шлюбні аферисти

Слід розуміти, що шлюбними аферистами бувають як жінки, так і чоловіки. Особин, які намагаються отримати вигоду з іншої людини, вистачає з обох сторін. Інша справа що цілі у шахраїв бувають різні з різним ступенем недоброго наміру. Тобто вийти за людину заміж і відсудити половину майна або закохати в себе кого-то і добути компрометуючу інформацію, а потім шантажувати – це різні речі.

Вважається що стати жертвою шлюбного афериста можуть тільки люди з великим гаманцем і великим станом. Зараз це вже не відповідає дійсності. Правда така, що дістатися до успішних і багатих особистостей не так-то легко і шахраї можуть зазіхнути на майно і менш заможних людей.

Шлюбні аферисти можуть чекати де завгодно. З маніпуляторами подібного типу можна зіткнутися як в нічному клубі, так і на вулиці або в торговому центрі. Головним їхнім завданням є зімітувати природність знайомства і зачарувати жертву. Вони можуть використовувати різні стратегії і підходи для отримання контролю над емоційним станом жертви. У підсумку всі їхні дії спрямовані на отримання певної вигоди матеріального чи іншого характеру.

Брачные аферисты 2З розвитком соціальних мереж та інтернету все більше аферистів працюють онлайн. Це відмінне місце для пошуку і залучення жертв. При чому шахраєм може виявитися як житель рідної країни, так і громадянин, на загальну думку, більш розвиненого і економічно сильної держави. Тому не варто думати, що забезпечені іноземці не поласяться на наші скромні пожитки.

Способи запобігання шахраїв

Щоб хоч якось захиститися від шлюбних аферистів, необхідно використовувати деякі правила спілкування з новими знайомими:

  1. По-перше, не слід розповідати малознайомим людям, котрі виявляють симпатію, про свій матеріальний стан і оформлене на вас майно. Але в разі якщо потенційний шахрай вже дізнався про розмір вашого капіталу, то варто мигцем згадати про спад в бізнесі або про прийдешнє розорення. Це може відлякати людини з нечесними намірами.
  2. По-друге, не варто приводити нових знайомих до себе додому, якщо вони наполегливо просять або натякають на це. Така поведінка свідчить про недобрі плани.
  3. По-третє, зайва скритність людини повинна насторожувати. Якщо новий друг постійно змінює номер телефону або взагалі не дає його, при цьому відмовляючись спілкуватися з вашим оточенням, то це теж підозрілий сигнал.
  4. По-четверте, шлюбні аферисти ніколи не дозволять записувати їх паспортні дані або фотографувати обличчя. І, взагалі, будуть якомога менше видавати про себе інформації здатної допомогти їх знайти.
  5. Одним із дієвих способів виявити нечесні наміри людини – це якимось чином образити його чи роздратувати. Причому без особливих підстав. Така поведінка у нормальної людини має викликати обурення і відбити бажання спілкуватися. Якщо особа все одно продовжує липнути, значить, тут щось нечисто.
  6. Якщо відносини все ж складаються, то перш ніж їх узаконювати краще укласти шлюбний договір. Це попередить можливість розлучення і отримання шахраєм половини майна.

Також в разі, коли шлюб укладений і виникає підозра в тому, що чоловік або дружина бажає отримувати від своєї другої половинки тільки матеріальні блага і при цьому неадекватно поводиться, можна подати в суд позов про визнання шлюбу недійсним. Але потрібно довести, що він таким є.