Відповіді на питання

Питання №15

Добрий день. Підкажіть будь ласка, я перебуваю в офіційному розлученні близько півроку і зараз хочу подати на аліменти на чоловіка, у нас з ним 2 дітей інвалідів, 1 спільна дитина і 1 усиновлена чоловіком дитина! Чоловік хоче допомагати своєму рідній дитині а не усиновленій. В даній ситуації я можу подати на 2х дітей як я хочу або все ж на спільну дитину з чоловіком на аліменти і скільки буде сума на дитину інваліда?
Відповідь:
Можна на двох подавати, сума в частині від доходу 1/3 на двох дітей або тверда сума, можливе включення в аліменти постійних витрат на медичні послуги (додаткові витрати). Для уточнення подробиць потрібна консультація.

Питання №14

Добрий день. Мене цікавить які терміни призначення суду після дтп? Сам дтп сталася в перших числах вересня 2018 року. Пошкодження практично не було ні в однієї машини. Було легке торкання після чого залишилася маленька подряпина. Після 3 годин чекання приїхали співробітники поліції, склали протокол і пояснили що протягом 1,5 місяця прийде сповіщення про призначення суду і якщо протягом 3 місяців ніхто ніде не викличе, то можна забити про це взагалі. Мені подзвонили тільки сьогодні і повідомили дату суду 11 лютого. Тобто і оповіщення і сам суд призначається через пів року з моменту дтп. На скільки це законно і чи є реально якісь терміни для оповіщення і призначення суду з приводу дтп? Дякую заздалегідь і чекаю відповіді.
Відповідь:
В Україні це нормальний термін розгляду таких справ. Оповіщення приходить після відкриття судового провадження, і швидше за все було вручено в установлений процесуальний термін.

Питання №13

Добридень! Підкажіть будь ласка, ось у нас було ДТП, винна я мою машину занесло і я вдарила іншу машину. Був суд але була на суді тільки я. Той чию машину я вдарила, не був на суді. Я проплатила в банку судовий збір, і штраф. Близько 800 грн. Потім мені видали рішення суду. І я пішла забрала свої права. Але у мене просять надати талон з яким мені видали моє водійське посвідчення. Для чого їм мій талон? І ще питання я так і не зрозуміла чи буде ще якийсь суд? Хто буде виплачувати збиток? Тому що досить сильно я вдарила ту машину!
Відповідь:
1. Швидше мають на увазі тимчасове посвідчення яке видавалося при вилучення водійських прав.
2. Так, буде другий суд, якщо на першому ні встановлено розмір збитків і компенсації. Ініціювати буде або потерпілий або страхова, а потім будуть його стягувати.

Питання №12

Привіт, хочу розлучитися з чоловіком, у нас є спільна дитина повнолітній (21год), загального нажитого майна немає, і претензій один до одного не маємо, тепер питання: Чи можемо ми розлучитися через РАГС без Суду? Заздалегідь дякую.
Відповідь:
Відповідь: так ви зможете розлучитися через РАГС, для цього ви і ваш чоловік, повинні особисто прийти і подати заяву, а потім удвох прийти і отримати свідоцтво про розірвання шлюбу, інакше воно не вступить в законну силу. Звертаю вашу увагу на те що за дорученням розлучитися через РАГС не вийде.

Питання №11

Живучи в Києві можна отримати рішення суду про розлучення який відбувся в Кіровограді?
Відповідь:
Ви можете відправити заяву про отримання рішення суду в Кіровоград поштою. Але немає гарантії що вони пришлють відповідь.